Munkaköri leírás:

  • Fit-out projektek menedzselése (iroda, kiskereskedelem, logisztika szektorokban is)
  • Projekt menedzsment ajánlatok előkészítésének támogatása
  • Építési és tervezési munkák tendereztetése, helyszíni bejárások
  • Projektek költség- és időtervének előkészítése
  • Tárgyalásokon való részvétel, helyszín bejárások ügyfelekkel és más projekt szereplőkkel (kivitelezők, tervezők, stb.)
  • Emlékeztetők készítése magyarul és/vagy angolul
  • Ügyfelek részére riportok készítése
  • Műszaki átvilágító riportok készítése
  • Műszaki tanácsadás „házon belül”, CBRE csapat támogatása műszaki kérdésekben
  • CBRE belüli riportok elkészítésének támogatása
  • Közvetlen riportálás a Project Management vezetőjének

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnöki főiskolai / egyetemi végzettség (építőmérnök vagy építészmérnök)
  • Minimum 1-2 év munkatapasztalat hasonló szakmai területen
  • Műszaki tudás, know-how
  • Kiváló kommunikációs készségek – írásban és szóban egyaránt
  • Erős prezentációs készségek
  • Ambiciózus, gyors tanulásra való készség
  • MS Excel, Power Point, Word alapos ismerete
  • Felsőfokú angoltudás – írásban és szóban egyaránt
  • Némettudás előnyt jelent

  • Analitikus készségek
  • Strukturált gondolkodás, munkavégzés
  • Motiváltság, folyamatos fejlődésre való elhivatottság
  • Eredmény-orientáltság, proaktív hozzáállás

  • Önálló munkavégzésre és döntéshozásra való készség
  • Részletekre való figyelem és ügyfélközpontúság
  • Csapatjátékos szellemiség
  • Szenvedély az ingatlanszektor iránt