Munkakör: Műszaki karbantartó

Szervezet: CBRE Kft. Asset Services

Közvetlen felettes: Karbantartás-vezető

Feladat: A műszaki karbantartó naponta a karbantartás-vezető által kiadott feladat listák alapján ellenőrzi, javítja és karbantartja a Bevásárlóközpont épületét és annak működését biztosító rendszereit, berendezéseit, eszközeit.

Üzemeltetési feladat meghatározás:

  • A műszaki karbantartó a Bevásárlóközpont napi feladataiban részt vesz, az alábbi felsorolás szerint:
  • Napi ellenőrző bejárások elvégzése
  • Vizesblokkok napi felkészítő javításai
  • Felmerülő kis javítások elvégzése
  • Bérlői panaszok hiba megállapítása, hiba behatárolása
  • Bérlői ki és beköltözések műszaki felügyelete
  • Külső vállalkozók támogatása, kísérése, munkaterületek átadása-átvétele
  • A Bevásárlóközpontban dolgozó alvállalkozókkal való együttműködés, műszaki támogatása

Karbantartási feladat meghatározás:
A műszaki karbantartó az éves karbantartási terv szerint elvégzi a karbantartás-vezető által meghatározott feladatokat.

Munkaidő, munkarend:
06-18 óra között délelőtt
18-06 óra között délután
Folyamatos munkarend

Munkavégzés helye:
Arena Mall (1087 Budapest, Kerepesi út 9.)

Elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Karbantartásban szerzett korábbi tapasztalat
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Villamos alállomás kezelői végzettség előnyt jelent